Altech 2ASL4LB-3-024
Altech 2ASL4LB-3-024 LED Metal Selector Switch Operator, Red, 24 VAC/DC, 3 Position, 22mm
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Altech 2ASL4LB-3-024.
Electro Sonic
Datasheet3 pagine0 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
C&K Components7101SYZQE
Switch Toggle ON None ON SPDT Toggle Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
C&K ComponentsPN12SHNA03QE
Pushbutton Switch, SPDT, Alternate, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Through Hole-right Angle
C&K Components7103SYZQE
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Round Toggle Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
Switch Toggle ON ON SPDT Locking Lever Solder Lug 4A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads
APEM 3636NF/2 Toggle Switch, 3600NF Series, Non Illuminated, SPDT, On-On, Panel, 12 A
Switch Rotary SP10T 10 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Descrizioni
Descrizioni di Altech 2ASL4LB-3-024 fornite dai suoi distributori.
Selector Switch Operator 22mm Red LED Illuminated 3 Position Maintained 24V
SWITCH, SELECTOR, 22 MM, 20 MA, 24, RED, -25 C, 70 C, MAINTAINED
Selec. Opr, 22 Mm, Ill., |Altech 2ASL4LB-3-024
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Red