Altech 2ALM5LB-230
Push Button Switch Operator 22mm Amber LED Illuminated Mushroom Head Momentary 230V
Prezzo e stock
Descrizioni
Descrizioni di Altech 2ALM5LB-230 fornite dai suoi distributori.
Altech 2ALM5LB-230 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Amber, 230V AC, 22mm
PUSH BUTTON OPER. 22MM, ILL, MUSHROOM, MOM, AMBER,230 V, LED
Pushbutton Operator, Mom, Amb, 40mm
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Ambe