Altech 2ALM1LB-012
Push Button Switch Operator 22mm White LED Illuminated Mushroom Head Momentary 12V
Prezzo e stock
Supply Chain
Introduction Date2016-08-10
Descrizioni
Descrizioni di Altech 2ALM1LB-012 fornite dai suoi distributori.
Altech 2ALM1LB-012 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, White,12V AC/DC, 22mm
Pushbutton Operator, Mom, Wht, 40mm
PUSH BUTTON OPER. 22MM, ILL, MUSHROOM, MOM, WHITE,12 V, LED
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Whit