Allegro MicroSystems ACS710KLATR-25CB-NL-T
Current Sensor Current Sensor AC/DC Current 3.3V/5V 16-Pin SOIC W T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet23 pagine4 anni fa
Upverter
Future Electronics
Allegro
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.98%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Allegro MicroSystemsACS716KLATR-25CB-T
120 kHz Bandwidth, High-Voltage Isolation Current Sensor with Integrated Overcurrent Detection
Allegro MicroSystemsACS716KLATR-25CB-NL-T
Allegro MicroSystemsACS709LLFTR-20BB-T
High Bandwidth, Fast Fault Response Current Sensor IC In Thermally Enhanced Package
Descrizioni
Descrizioni di Allegro MicroSystems ACS710KLATR-25CB-NL-T fornite dai suoi distributori.
120 kHz Bandwidth, High-Voltage Isolation Current Sensor IC with Integrated Overcurrent Detection
Current Sensor, Analog, BICMOS, 16 Pin, Plastic
CURRENT SENSOR HE/OL 25A 16-SOIC