Molex WTB50SAD9SY-4
Conn Wire to Board RCP 50 POS 1.27mm Solder ST Thru-Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Molex WTB50SAD9SY-4.
JRH Electronics
Datasheet138 pagine1 anno fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-46.56%
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2024-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Molex WTB50SAD9SY-4 fornite dai suoi distributori.
Board Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Guide Set, Receptacle