Abracon ATFC-0402-15NG-T
Inductor RF Thin Film 0.015uH 2% 500MHz 13Q-FactorCeramic 0.13A 1.75Ohm DCR 0402 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ATFC-0402-15NG-T.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
JRH Electronics
Sager Electronics
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+13.24%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-11-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ATFC-0402-15NG-T fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.015Uh, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, Smd, 0402
Ind Chip Thin Film 15nH 2% 13Q-Factor Ceramic 130mA 0402 T/R
Chip Inductor, 15Nh 130Ma 2% 3.3Ghz; Core Material:Ceramic; Dc Current Rating:130Ma; Dc Resistance Max:1.75Ohm; Inductance:15Nh; Inductance Tolerance:± 2%; Inductor Case Style:0402; No. Of Pins:2; Package/Case:0402; Q Factor:13 Rohs Compliant: Yes |Abracon ATFC-0402-15N-GT