Abracon AIUR-07-560K
Ind Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 34Q-Factor Ferrite 600mA RDL Box
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIUR-07-560K.
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Trend di 3 mesi:
-8.55%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor, ferrite,56Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 5300-22-RC
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.35A 1.2Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.5A 0.2Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 240mA 2.2Ohm DCR 1812 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AIUR-07-560K fornite dai suoi distributori.
Ind 56.00 Uh 0.510 A 370.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-07-560K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 56UH 510MA 370 MOHM TH