Abracon AIUR-06-821K
Ind 820.00 Uh 0.750 A 1000.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-821K
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIUR-06-821K.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
Trend di 3 mesi:
-22.08%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Wirewound 820uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.56A 1.8Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5050
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.75A 1.3Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AIUR-06-821K fornite dai suoi distributori.
Power Inductors - Leaded FIXED IND 820UH 750MA 1 OHM TH
Power Inductor 820uH 0.75A 1000mΩ, AIUR-06 , RoHS
Abracon SCT
AIUR-06 Radial Vertical Cylinder 0.500Dia 12.70mm 820muH
1KHz 960mA 750mA 820¦ÌH 1¦¸ ¡À10% , 12.7mm*18.03mm