Abracon AIUR-04-103J
Inductor Power Drum Core 10000uH 5% 79.6KHz 40Q-Factor Ferrite 0.04A 40Ohm DCR RDL
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIUR-04-103J.
Sager Electronics
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+8.83%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Ind RF Choke 10mH 5% 79.6KHz 100Q-Factor Ferrite 40mA RDL Bag
RF Choke Wirewound 10000uH 5% 79.6KHz 60Q-Factor 0.02A 55Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 10mH 5% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 27mA T/R