Abracon AIUR-02H-680K
Ind Power 68uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.36A RDL
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIUR-02H-680K.
Master Electronics
Datasheet3 pagine7 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.77%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TAIYO YUDENLHL08TB680K
Inductor Power Wirewound 68uH 10% 2.52MHz 35Q-Factor Ferrite 1A 200mOhm DCR RDL
TAIYO YUDENLHL08NB680K
Ind Power 68uH 10% 2.52MHz 35Q-Factor Ferrite 1A RDL Bulk
68 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 850 mA 280mOhm Max Nonstandard
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.85A 0.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1MHz Ferrite 1A 0.46Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1A 0.31Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AIUR-02H-680K fornite dai suoi distributori.
Ind 68.00 Uh 0.810 A 161.00 Mohm/ Plate Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-02H-680K
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 68UH 810MA 161 MOHM TH