Abracon AIRD-06-821K
Inductor Power Drum Core 820uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1.3A 0.59Ohm DCR RDL
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIRD-06-821K.
IHS
Datasheet2 pagine7 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Introduction Date2004-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590R-824K
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.24A 2.55Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 820uH 10% 1KHz 38Q-Factor Ferrite 0.1A 12Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AIRD-06-821K fornite dai suoi distributori.
Ind 820.00 Uh 1.300 A 590.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-06-821K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 820UH 1.3A 590 MOHM TH