Abracon AIRD-03-330K
Inductor Power Unshielded Drum Core 33uH 10% 100KHz Ferrite 20A 0.017Ohm DCR RDL
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIRD-03-330K.
IHS
Datasheet2 pagine14 anni fa
Abracon SCT
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
High Current RF Choke Bobbin Core 33uH 10% 1KHz Ferrite 13.5A 0.017Ohm DCR RDL
Inductor High Current Wirewound 33uH 10% 1KHz Iron 10.1A 13mOhm DCR Box
Inductor High Current Wirewound 33uH 10% 1KHz Iron 7A 19mOhm DCR Box
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 300mA 1.4Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 33uH 10% 1MHz Ferrite 0.16A 3.64Ohm DCR 0806 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AIRD-03-330K fornite dai suoi distributori.
Ind Power Choke 33uH 10% 100KHz Ferrite 13.5A Radial Bulk
Ind 33.00 Uh 13.500 A 17.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-330K
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 33UH 13.5A 17 MOHM TH