Abracon AHCR-S04R0SA128Q
Lithium Ion, 4V, 30% +Tol, 10% -Tol, 1200000000uF, Through Hole Mount
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AHCR-S04R0SA128Q.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2024-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AHCR-S04R0SA128Q fornite dai suoi distributori.
Lithium Ion Capacitor, 4 V, 1200 F, 0.035 ohm, -10%, +30%, Can, Through Hole, Radial Leaded, 7.5 mm
1200 F (EDLC) Supercapacitor 4 V Radial, Can 30mOhm
CAP, LITHIUM HYBRID, 1200F, 4V, RADIAL;
Cap, Lithium Hybrid, 1200F, 4V, Radial; Voltage(Dc):4V; Capacitance:1200F; Discharge Current Max:-; Esr:0.035Ohm; Capacitance Tolerance:-10%, +30%; Capacitor Case/Package:Can; Capacitor Mounting:Through Hole; Lead Spacing:7.5Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon AHCR-S04R0SA128Q