Abracon ADCM-S05R5SA334WB
Supercapacitor, 0.33 F, 5.5 V, Radial Leaded, 0%, +40%, 12 mm, Through Hole, 0.9 ohm, 16.5 mm
Production
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ADCM-S05R5SA334WB.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.29.00.40
Introduction Date2025-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ADCM-S05R5SA334WB fornite dai suoi distributori.
Electric Double Layer Capacitor, 5.5V, 40% +Tol, 0% -Tol, 330000uF, Through Hole Mount
330mF 5.5V 0%,40% 900m¦¸@ 1kHz 16.5mm*8.5mm*16mm