Abracon ACO-50.000MHZ-EK
5V ¡À30PPM 50MHZ ¡À0.003% DIP-14 20.2MM*12.6MM*5.08MM
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ACO-50.000MHZ-EK.
Newark
Datasheet1 pagina24 anni fa
Datasheet1 pagina26 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Abracon SCT
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.39%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 years ago)
Parti correlate
Oscillator XO 50MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Oscillator, 48 MHz, 30 ppm, Through Hole, 20.2mm x 12.6mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACO
Oscillator, 48 MHz, 30 ppm, Through Hole, 12.7mm x 12.7mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACH
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 50 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ACO-50.000MHZ-EK fornite dai suoi distributori.
Crystals / Oscillators / Resonators 50MHz 5V
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Osc, 50Mhz, Dip-4, Hcmos/Ttl; Frequency Nom:50Mhz; Frequency Stability +/-:30Ppm; Oscillator Case:Through Hole, 20.2Mm X 12.6Mm; Supply Voltage Nom:5V; Product Range:Aco Series; Operating Temperature Min:-20°C; Frequency:50Mhz Rohs Compliant: Yes |Abracon ACO-50.000MHZ-EK