Abracon ABM3B-27.000MHZ-B2-T
Seam Seal Crystal Ceramic, 27.000Mhz, 18Pf, 20Ppm-20+70C, 5 X 3.2 X 1 Rohs Compliant: Yes
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABM3B-27.000MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet3 pagine12 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Master Electronics
Farnell
DigiKey
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.53%
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
CTS Components445C25D27M00000
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
CTS Components445C25D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABM3B-27.000MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Crystal 27MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal, Standard, 27 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.1mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3B
ABM3B Series 27 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Ceramic Crystal