Abracon ABLS-30.000MHZ-B4-F-T
Crystal 30.0000Mhz 18Pf Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ABLS-30.000MHZ-B4-F-T
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS-30.000MHZ-B4-F-T.
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
_legacy Avnet
Electro Sonic
Sager Electronics
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-10.67%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
ECS InternationalECS-300-20-3X-EN-TR
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-300-20-3X-TR
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
ABLS Series 28.63636 MHz ±30 ppm 18 pF -40 to +85 °C SMT Low Profile Crystal
Crystal 32MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-300-20-46X
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-46X Thru-Hole Bulk
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm Automotive 4-Pin SMD
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS-30.000MHZ-B4-F-T fornite dai suoi distributori.
Crystal 30MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ABLS Series 30 MHz ±30 ppm 18 pF -20 to 70 °C Surface Mount Low Profile Crystal
Crystal, HC49/U SMD, 30.000MHZ, 18pF, 30ppm@25C, 50ppm-20+70C