Abracon ABLS-22.1184MHZ-B2-T
Crystal 22.1184MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS-22.1184MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet2 pagine18 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.09%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2010-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Crystal 22.1184MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 20MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-200-18-5PX-JEM-TR
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 20MHz Nom
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS-22.1184MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Crystal, Standard, 22.1184 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS
ABLS Series 22.1184 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C SMT Low Profile Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 22.1184MHz Nom
CRYSTAL 22.1184MHZ 18PF SMD / AB Series HC49U Crystals, ABLS Series HC49US SMD Crystals, ABL Series HC49US Crystals, ABM3 Series 5.0 x 3.2 SMD Crystals