Abracon ABLS-19.6608MHZ-L4Q-T
Crystal 19.6608MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABLS-19.6608MHZ-L4Q-T.
JRH Electronics
Sager Electronics
Trend di 3 mesi:
-91.98%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
ECS InternationalECS-196-20-5PXDN-TR
Crystal 19.6608MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-196.6-18-30BQ-DS
Crystal 19.6608MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm Automotive AEC-Q200 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-196-20-5PDN-TR
19.6608MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohm -40°C ~ 85°CSurface Mount HC49/US
Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 18.432MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABLS-19.6608MHZ-L4Q-T fornite dai suoi distributori.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 19.6608MHz Nom
CRYSTAL, HC/49US, 11.5X 4.7X 4.2MM, 19.6608MHZ, -55C/125C, +/-30PPM
Crystal 19.6608MHz 18pF 2-Pin HC49/US T/R
18pF ¡À30ppm ¡À100ppm 19.6608MHz 40¦¸ 100¦ÌW HC-49 11.4mm*4.7mm*4.2mm
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD, 11.4x4.7mm, RoHS
Abracon SCT
Crystals CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD