Abracon AB-32.000MHZ-B2
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF 3rd Overtone 40Ohm 2-Pin Thru-Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AB-32.000MHZ-B2.
IHS
Datasheet4 pagine7 anni fa
Sager Electronics
Mouser
Electro Sonic
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginSouth Korea
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF TH / 32.768 MHz ±20ppm Crystal 18pF 25 Ohms HC-49/U
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Crystal 32MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin CSMD T/R
CX3225GB Series 32 MHz ±20 ppm 18 pF -10 to +70 °C SMT Miniature Ceramic Crystal
CTS Components445I23D30M00000
Crystal 30MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AB-32.000MHZ-B2 fornite dai suoi distributori.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 32MHz Nom
AB Series 32 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C Through Hole Crystal
CRYSTAL, 11.5 X 5.0 X 13.46MM, 32.000 MHZ, 20PPM, -20 TO 70C, HC49/U
CRYSTAL, HC49/U, 32.000MHZ, 18PF, 20PPM
18pF ¡À20ppm ¡À100ppm 32MHz 25¦¸ 100¦ÌW HC-49 11.5mm*5mm*13.46mm
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF T/H, 11.5x5mm, RoHS
Abracon SCT
HC49 MHz Range Metal Can Crystals +/-20ppm 32MHZ