ABB Control T1N050TL
Circuit Breaker, 3-P, 50A/600V 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V Includes Terminal Lugs
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ABB Control T1N050TL.
IHS
Datasheet2 pagine17 anni fa
Electro Sonic
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Introduction Date2009-02-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-10-15
LTD Date2019-10-15
Parti correlate
Square DMG17469
CIRCUIT BREAKER, MAGNETIC, HANDLE, 60A, DIN RAIL, 3 POLE, 480Y/277VAC, C CURVE
Square DMG24474
Circuit Breaker; Mag; Togl; Cur-Rtg 63A; DIN Rail; 3 Pole; Vol-Rtg 480Y/277VAC; C
CIRCUIT BREAKER, MAG, HNDL, 8A, DIN RAIL, 2 POLE, VOL-RTG 240/125VAC/VDC, C
Schneider ElectricMG24546
SUPPLEMENTARY PROTECTOR, UL1077, 3-POLE, 63A, 480/277 VAC, D-DURVE, BOX LUG
ABB ControlT1N040TL
Circuit Breaker, 3-P, 40A/600V, 347V/600Y Rated, 22KAIC@480V, Includes Terminal Lugs
SiemensCQD160
Siemens Industry Inc Breaker Cqd 1P 60A 277Vac 14Ka Din Rail
Descrizioni
Descrizioni di ABB Control T1N050TL fornite dai suoi distributori.
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 50A 347V/600VAC 500VDC
Circuit Breaker, Thermal Magnetic; 600Y/347V AC/500V DC; 3P; 50A.
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER, T1 FRAME, THERMAL MAG, 50A 3-POLE, TMAX T SERIES
Circuit Breaker, 3 Pole, 50A; Product Range:Tmax T1 Series; Current Rating:50A; No. Of Poles:3 Pole; Voltage Rating Vdc:500V; Voltage Rating Vac:347V; Circuit Breaker Mounting:Panel Rohs Compliant: Yes |Abb T1N050TL