3M 72F-250-32-NBL
Disconnect Crimp Terminal, Nylon Insulated Grip, Female, -40 to 221F Max Temp,
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per 3M 72F-250-32-NBL.
IHS
Datasheet1 pagina0 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-26.03%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2019-12-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Avikrimp Quick Disconnect, Female, for 14-16 (2.00-1.30mm²) Wire, Mylar Tape, Tab 6.35 x 0.81mm
TE Connectivity / AMP8-696302-1
Quick Disconnect Terminal 14-16AWG Brass Blue Tin Loose
TE Connectivity640905-1
PIDG Quick Disconnect Terminal 14-16AWG Brass Blue F 23.36mm Tin PIDG™ Loose
TE Connectivity640919-1
Quick Disconnect Terminal 14-16 Amp Female 20.83mm 5.84mm Tin Loose Piece
Flag InsulKrimp Quick Disconnect, Female, for 14-16 (2.00-1.30mm²) Wire, Box, Tab 4.75 x 0.51mm
Snap Spade Tongue Terminal 14-16AWG 22.5mm 8.1mm Tin Avikrimp™ Bag
Descrizioni
Descrizioni di 3M 72F-250-32-NBL fornite dai suoi distributori.
16-14GA Female Disconnect Blue Nylon .250 X .032 Extra Sleeve FULLY INSULATED BLUE NYLON
Quick Disconnect Terminal 14-16AWG Box
7100163810 80601391719 FULL NYL W/INS GRP FM DIS
Female Disconnect, 6.35Mm, 16-14Awg, Blu; Product Range:Scotchlok Series; Terminal Type:Female Quick Disconnect; Tab Size - Metric:6.35Mm X 0.81Mm; Tab Size - Imperial:0.25" X 0.032"; Wire Size Awg Min:16Awg; Wire Size Awg Max:14Awg Rohs Compliant: Yes |3M 72F-250-32-NBL