TE Connectivity HSA5022KJ
Through Hole Resistor, HSA50 Series, 22 kohm, 50 W, 5%, 1.25 kV
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity HSA5022KJ.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet4 pagesIl y a 18 ans
Master Electronics
Farnell
Sager Electronics
TE Connectivity
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+84.17%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP3-1625984-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 24000ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE Connectivity / AMP2-1625971-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 24000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA2520KJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 20000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 13W, 20000ohm, 940V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity HSA5022KJ fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 22000ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE Connectivity 3-1625984-2 Wirewound Resistor Chassis Mount HSA50 22K 5%
Res Wirewound 22K Ohm 5% 50W ±30ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount
Avnet Japan
TE CONNECTIVITY / CGS HSA5022KJ RESISTOR, ALU HOUSED, 22K, 5%, 50W
ALUMINUM HOUSED SOLDER LUG WIRE WOUND RESISTOR,22KOHM +/-5% 50W
Wirewound Resistors - Chassis Mount 22K OHM 5% 50W
RES, WIREWOUND, 22KOHM, 5%, CHASSIS
22K¦¸ ¡À5% ¡À30ppm/¡æ 51mm*30mm*17mm
RS APAC
3-1625984-2, TE CONNECTIVITY/AMP BRAND
Aluminium Housed Power Resistors
HSA50 22K 5% Resistance Value: 22K Ω Element Type: Wire Wound Passive Component Tolerance: 5 % Resistor Type: Power Resistor Resistance Class: 1kΩ – 1MΩ Power Resistors: Aluminum Housed & Hsa | 22K Ω Wire Wound 5 % Power Resistor | Part Number: HSA5022KJ | Internal Number: 3-1625984-2 | TE Connectivity | CGS