TE Connectivity ER581R0JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity ER581R0JT.
Master Electronics
Datasheet6 pagesIl y a 12 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Datasheet40 pagesIl y a 15 ans
Datasheet16 pagesIl y a 18 ans
TE Connectivity
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Empreinte
3DTélécharger
TraceParts
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP1-1623746-3
ER CGS FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ +60ppm/C 1Ohm 3W
TE Connectivity2-1625892-6
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2-1625890-7
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT1R00
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT1R00
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT1R00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC05000001008JAC00 Through Hole Resistor, 1 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1ohm, 5% +/-Tol, -80, 40ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC101R0JL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ER581R0JT fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR ER CGS 0.315Diax0.874L 8.00mmx22.20mm 7W 1Ohm 0/ +60ppm/C
RESISTOR, WIREWOUND, RES 1 OHMS, PWR-RTG 6 W, TOL 5%, AXIAL, SILICONE COAT
Special Order: ER58 1R0 5% AMMO Resistance Value: 1 Ω Element Type: Wire Wound Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Power Rating: 7 W Through-Hole Resistor | 1 Ω Wire Wound Power Resistor 5 % | Part Number: ER581R0JT | Internal Number: 1-1623750-1 | TE Connectivity | CGS