TE Connectivity ANT-2.4-CW-RCT-SS
2.4GHz RCT Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Technical Drawing1 pageIl y a 3 ans
IHS
Master Electronics
Component Distributors Inc.
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+44.21%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2021-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-SMA
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-OC-LG-RPS
2.4GHz OC Series 1/2 Wave Dipole Whip Antenna, Tilt/Swivel, RP-SMA Connector
TE ConnectivityANT-2.4-WRT-MON-RPS
WRT Series 2.4 GHz 1/4-Wave 50 Ohm Monopole Antenna w/ RP-SMA
Yageo GroupW1030
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, RP SMA Connector
Yageo GroupW1038
External Antenna, Whip - Dipole, Single Band, 2.4GHz -2.5GHz, Vertical, SMA Connector
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity ANT-2.4-CW-RCT-SS fournies par ses distributeurs.
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 2400MHz Min, 2500MHz Max
Rf Ant 2.4Ghz Whip Tilt Sma Male |Linx Te Connectivity ANT-2.4-CW-RCT-SS
RCT Multi Position 1/2 Wave Whip 2.45GHz SMA Right Angle
Antenna Whip 2.2dBi Gain 2500MHz
RF ANTENNA, 2.4 TO 2.5GHZ, 2.2DBI;
1.9 2.4GHz 120MHz SMA(DO-214AC) 113mm*10mm*113mm
2400 MHz Right Angle Dipole Whip
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna 1/2 Wave Swivel 2.4GHz SMA Antenna Type: Terminal/Duck Band Type: Single Band Primary Application: Zigbee Bluetooth ISM Communication Protocol: Zigbee ISM Bluetooth Mounting Location: External Terminal/Duck Single Band Zigbee | Antenna | Part Number: ANT-2.4-CW-RCT-SS | Internal Number: L9000032-01 | TE Connectivity |