TE Connectivity 352212RFT
Res Thick Film 2512 12 Ohm 1% 3W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Production
Demande un échantillonFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TE Connectivity 352212RFT.
Electro Sonic
Datasheet7 pagesIl y a 7 ans
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.47%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Pièces détachées
TE Connectivity352112RFT
Res Thick Film 2512 12 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-1TNF12R0U
Res Thick Film 2512 12 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity352112RFT
Yageo GroupRC2512FK-0712RL
Res Thick Film 2512 12 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJU1TF12R0U
Res Thick Film 2512 12 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2512 12 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de TE Connectivity 352212RFT fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 12ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, 3522 Series, 12 Ohm, 3 W, 1%, 250 V, 2512 [6432 Metric] Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity 352212RFT
TE Connectivity 2176231-3 Fixed Resistor Thick Film 3W 12ohm 1%-Tol
RESISTOR PWR SMD 12R 1% 3W 2512
3522 12R 1% 3W Resistance Value: 12 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Smd Power Resistor: 3 Watt & 1% Tol | 12 Ω Thick Film Power Resistor 1 % | Part Number: 352212RFT | Internal Number: 2176231-3 | TE Connectivity | CGS