TDK NLV32T-R68J-EFD
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680nH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 450mA 600mOhm DCR 1210 Automotive
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK NLV32T-R68J-EFD.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
TDK
Newark
ODG (Origin Data Global)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.83%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENLBM2016TR68J
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 30Q-Factor Ferrite 0.4A 0.416Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.47Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.55Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Wirewound 680nH 5% 35MHz 45Q-Factor Ceramic 430mA 1206 T/R
Ind Chip Wirewound 680nH 5% 35MHz 45Q-Factor Ceramic 430mA 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de TDK NLV32T-R68J-EFD fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
25.2MHz 160MHz 450mA 30@25.2MHz 680nH 600m¦¸ ¡À5% 1210 3.2mm*2.5mm*2.4mm
3.2Mm X 2.5Mm X 2.2Mm, -40 To +105 Degc, 450Ma, 0.68 H, 600M/Tape And Reel |Tdk NLV32T-R68J-EFD
INDUCTOR, 0.68UH, 0.45A, 1210, AEC-Q200
NLV-EFD 1210 (3225Metric) 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm 680nH
FIXED IND 680NH 450MA 600MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=0.68μH, L x W x T :
450mA 680nH 卤5% 1210 Power Inductors ROHS