TDK-Lambda RTHC-5006
Power Line Filter 60Hz 6A 500VAC/500VDC Terminal Block Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK-Lambda RTHC-5006.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2007-12-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions de TDK-Lambda RTHC-5006 fournies par ses distributeurs.
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC6A; Screw terminations
Three-phase (angle connection) Base mount EMC Filters ROHS
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:6A, Wide range high attenuation, Block terminal
FILTER, 500VAC 6A, SCREW TERMINATIONS
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 6A
LINE FILTER 500VAC/VDC 6A CHASS
LINE FILT 500VDC 500VAC 6A CHAS
Power Line Filter, 3-Ph, 6A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:6A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Rthc Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTHC-5006