TDK-Lambda RSEL-20R5W
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current: 0.5A, Multipurpose, Wire type
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK-Lambda RSEL-20R5W.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 7 ans
Sager Power Systems
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.22%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2008-09-10
Descriptions
Descriptions de TDK-Lambda RSEL-20R5W fournies par ses distributeurs.
Power Line Filter 60Hz 0.5A 250VAC/250VDC Wire Lead Flange Mount
Filter; 250VAC 0.5A; Wire lead terminations
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter 250VAC 0.5A
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A CHAS
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Wire Leaded Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSEL-20R5W