STMicroelectronics STPTIC-68F1M6
Variable Capacitor, 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.12pF Min, 7.48pF Max, Surface Mount
Obsolete
IHS
Datasheet13 pagesIl y a 13 ans
Newchip Electronics Limited
STMicroelectronics
Descriptions
Descriptions de STMicroelectronics STPTIC-68F1M6 fournies par ses distributeurs.
Cap Tunable Integrated Capacitor 6.8pF 10% Solder Ball SMD 85°C T/R