STMicroelectronics EMIF04-1005M8
4-line low capacitance EMI filter and ESD protection, 110MHz, 6V, QFN-8L, RoHS, Tape And Reel
Fiches techniques et documents
STMicroelectronics
Datasheet10 pagesIl y a 20 ans
STMicroelectronics SCT
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+32.57%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de STMicroelectronics EMIF04-1005M8 fournies par ses distributeurs.
STMicroelectronics SCT
Quad Line 10 mA 100 O 45 pF IPAD EMI Filter and ESD Protection - MicroQFN-8EP
FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD / RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 100Ohms, C = 45pF 10 mA 8-UFDFN Exposed Pad
INTEGRATED PASSIVE FILTER, UQFN-8; EMI Filter Type:EMI Filter with ESD Protection; No. of Data Lines:4 Data Lines; Filter Circuit:RC Pi Filter; Filter Case / Package:µQFN; No. of Pins:8Pins; Product Range:EMIF Series RoHS Compliant: Yes