Eaton JBXFD2G16MCSDSR
Conn Circular PIN 16 POS Crimp ST Cable Mount 16 Terminal 1 Port Medical Blister
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton JBXFD2G16MCSDSR.
IHS
Datasheet292 pagesIl y a 10 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2020-10-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Pièces détachées
Circular Connector, 12 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06SE-14-19P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Circular MIL Spec Connector JAM NUT RECPT PIN CRIMP 19P SZ 20
Conn MIL-DTL-38999 Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de Eaton JBXFD2G16MCSDSR fournies par ses distributeurs.
Circular Connector, 16 Contact(s), Brass, Male, Crimp Terminal, Plug
ST PLUG SZ2 G-16 PIN CMP NKL RED DOT
Circular Connector Plug, Size 2, 16 Position, Cable; Product Range:Souriau Jbx Series; Circular Connector Shell Style:Cable Mount Plug; No. Of Contacts:16Contacts; Circular Contact Type:Crimp Pin; Coupling Style:-; Contact Gender:Pinrohs Compliant: Yes |Souriau-Sunbank/eaton JBXFD2G16MCSDSR