Ralec RTT023162FTH
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 31.6kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Ralec RTT023162FTH.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Ralec RTT023162FTH fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 31600ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Chip Resistors 0402 31.6KΩ ±1% 1/16W ±100ppm/℃