Murata BLM31AF700SN1L
Ferrite Beads Multi-Layer 70Ohm 25% 100MHz 200mA 150mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Murata BLM31AF700SN1L.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Newark
TME
Future Electronics
Jameco
SnapEDA
Empreinte
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2025-09-09
Pièces détachées
Ferrite Beads Multi-Layer 70Ohm 100MHz 600mA 150mOhm DCR 0402 Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 70Ohm 100MHz 0.5A 0.15Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Fair-Rite2512067007Y0
Ferrite Beads Multi-Layer 70Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.15Ohm DCR 1206 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 80Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 500mA 150mOhm DCR 0603 Automotive T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 75Ohm 25% 100MHz 0.6A 0.15Ohm DCR 0402 T/R
Descriptions
Descriptions de Murata BLM31AF700SN1L fournies par ses distributeurs.
MURATA - BLM31AF700SN1L - Ferrite Bead, 1206 [3216 Metric], 70 ohm, 200 mA, BLM31A Series, 0.15 ohm, 卤 25%
SMD EMI Filters/Chip Ferrite Beads 1206 70 OHM
70mΩ ±25% 70Ω@100MHz 1206 Ferrite Beads ROHS
Ferrite SMD Temperature range: -55 ... +125 °C Construction form: 1206 DC resistance: 0.15 Ohm Impedance @ 100 MHz: 70 Ohm
FERRITE BEAD, 0.15OHM, 200mA, 1206; Ferrite Bead Case / Package:1206 [3216 Metric]; Impedance:70ohm; DC Current Rating:200mA; Product Range:EMIFIL BLM31AF Series; DC Resistance Max:150mohm; Impedance Tolerance:± 25%; Qualification:- RoHS Compliant: Yes