Microchip M2GL010-1VF400I
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 3.3V 400-Pin FP-BGA
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Microchip M2GL010-1VF400I.
Microchip
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet62 pagesIl y a 1 an
Datasheet99 pagesIl y a 1 an
Datasheet119 pagesIl y a 3 ans
Upverter
SHENGYU ELECTRONICS
Chaîne d'approvisionnement
Projected EOL Date2049-02-04
Country of AssemblySouth Korea
Country of FabricationSingapore
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.0060
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Pièces détachées
FPGA IGLOO2 12084 Cells 65nm Technology 1.2V 484-Pin FPBGA
FPGA IGLOO2 12084 Cells 400MHz 65nm Technology 1.2V 484-Pin FBGA
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA Tray
Descriptions
Descriptions de Microchip M2GL010-1VF400I fournies par ses distributeurs.
FPGA IGLOO®2 Family 12084 Cells 1.2V 400-Pin VFBGA