HellermannTyton TAG3T3-100B
Cable Marker Thermal Transfer Label, For Use With Thermal Transfer Printer
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour HellermannTyton TAG3T3-100B.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 0 an
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Descriptions
Descriptions de HellermannTyton TAG3T3-100B fournies par ses distributeurs.
Thermal Transfer Labels, Self-Laminating, 1.0" X 1.0" X 3.75", 3 Across, Vl, White, 3000/Roll |Hellermanntyton TAG3T3-100B
White Self Laminating Label 1.00" x 3.75" (25.4mm x 95.3mm) (596-00013)
THERMAL TRANSFER LABEL, WHITE, ACRYLIC, LABELS PER ROLL 3000, 596 SERIES
Labels Thermal Transfer Label Vinyl Laminate White 25.4x25.4mm