HellermannTyton T50R9VOM4
Cable Tie, Flame Retrd., 8'L, UL Rated, 50lb, PA66V0, Natural-Note: Price is for 1000 Units
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour HellermannTyton T50R9VOM4.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 pageIl y a 9 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de HellermannTyton T50R9VOM4 fournies par ses distributeurs.
Flame Retardant Cable Tie, 8" Long, UL Rated, 50lb Tensile Strength, PA66V0, Natural, 1000 per Package
HellermannTyton T50R9VOM4 Cable Tie, Flame-Retardant, 7.95"L, PA66V0, Natural, 1000/Pkg, T-Series
Cable Ties, Standard Locking Polyamide 6/6 White 50mm 225N Bag
FLAME RETARDANT CABLE TIE 8 L 111-04911
RivetBlack.160-.180 in Hold Rivet Push HS Black
CBL TIE LOCKING NAT 50LBS 7.95"