HellermannTyton LTP32-100-EXD
Liquid-tight Flex Metallic Comp Fitting, Str, 1" Npt Thread, 1.0" Dia, Metal
Prix et stock
Descriptions
Descriptions de HellermannTyton LTP32-100-EXD fournies par ses distributeurs.
Conduit Adapter 32mm Threaded Adapter Straight Metal