HellermannTyton GT.50X60P2
Tie; Polyethylene (Hook), Nylon (Loop); Black; 45 lbs.; 1 in.; 6 in.; 1 in.
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour HellermannTyton GT.50X60P2.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 pagesIl y a 10 ans
Datasheet3 pagesIl y a 17 ans
Datasheet1 pageIl y a 19 ans
Datasheet2 pagesIl y a 20 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+18.28%
Pièces détachées
HellermannTyton111-12302
HellermannTyton 111-12302 Cable Tie, Wide Strap, 15.1"L, 120lb, PA66HIRHSUV, Black, 300/Pkg
HellermannTyton111-12301
HellermannTyton 111-12301 Cable Tie, Wide Strap, 12.1"L, PA66HIRHSUV, Black, WS-Series, 300/Pkg
HellermannTyton 111-12300 Cable Tie, Wide Strap, 9.1"L, 120lb, PA66, Black, 300/Pkg, WS-Series
ABB ControlFO200-40-0
Hook and Loop Cable Tie with Slot 228.6 x 12.7mm Polyamide/Polyethylene Black
Descriptions
Descriptions de HellermannTyton GT.50X60P2 fournies par ses distributeurs.
Hellermann Velcro Cable Tie 6 inch Strap Black 1 Pc 10/Pk
Grip Tie Strap, 6.0" x .5", PA6/PP, Black, 10 per Package
HellermannTyton GT.50X60P2 Cable Tie, Hook and Loop Grip, 6", 40lb, PE/PA6, Black, 10/Pkg, GT-Series
Cable Ties, Standard Locking Polyethylene Black 25.4mm 178N Bag
Grip Tie Strap 6.0 x .5 PA6PP Black 10pkg
GRIP TIE STRAP 6.0 X .5 PA6P 854-44339
Grip Tie, 12.7Mm X 152.4Mm, Pa6/pe, Black; Fastener Length - Imperial:6"; Fastener Length - Metric:152.4Mm; Fastener Width - Imperial:0.5"; Fastener Width - Metric:12.7Mm; Fastener Colour:black; Cable Bundle Diameter Max:25.4Mm Rohs Compliant: Yes