Gowanda CF1008-102K
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Gowanda CF1008-102K.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Gowanda CF1008-102K fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 10UH 222MA 3.6 OHM SMD