Eaton SD12-4R7-R
Ind Power Shielded 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 1.46A 2020 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SD12-4R7-R.
Newark
Datasheet9 pagesIl y a 9 ans
Datasheet7 pagesIl y a 19 ans
Datasheet0 pageIl y a 0 an
IHS
element14 APAC
DigiKey
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+26.44%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 6Q-Factor Ferrite 1.5A 0.095Ohm DCR 1515 T/R