Eaton FP1007R3-R22-R
Inductor Power Wirewound 215nH 10% 100KHz Ferrite 61A 290uOhm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton FP1007R3-R22-R.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 10 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.29%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-02-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor RF Chip Wirewound 215nH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 520mA 143mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 220nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 1.15A AXL Bag
Ind Chip Molded Bobbin Core 220nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 665mA 1812 T/R
RF Choke Wirewound 0.22uH 10% 25MHz 33Q-Factor Phenolic 0.935A 0.14Ohm DCR AXL Bag
TAIYO YUDENLK1005R22K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 220nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
Descriptions
Descriptions de Eaton FP1007R3-R22-R fournies par ses distributeurs.
FP1007 Series Wire-wound SMD Inductor with a Ferrite Core; 155 nH +/-10% 50A Idc
General Purpose Inductor, 0.215Uh, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Smd, 4031
INDUCTOR, SHLD, 215NH, 61A; Inductance:2; INDUCTOR, SHLD, 215NH, 61A; Inductance:215nH; RMS Current (Irms):61A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):50A; Product Range:Flat-Pac FP1007 Series; Power Inductor Case:10.2mm x 7.8mm x 7.3mm