Cornell Dubilier SLPX331M220A3P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 220V 330muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
Datasheet9 pagesIl y a 4 ans
Datasheet9 pagesIl y a 6 ans
New Yorker Electronics
Sager Electronics
Newark
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2008-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Cornell DubilierSLP331M250A3P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 250V 20% 105C
Cornell DubilierSLP331M200A3P3
SLP Series 330 uF 200 V ±20 % Snap-In Aluminum Electrolytic Capacitor
Cornell DubilierSLP331M180A3P3
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 180V 20% 105C
PanasonicECO-S2EB331CA
Cap Aluminum 330uF 250V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 0.502 Ohm 1200mA 3000h 105°C Bulk
NichiconLLS2E331MELZ
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 250V 330muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
PanasonicECO-S2EP331BA
Cap Aluminum 330uF 250V 20% (22 X 35mm) 10mm 0.553 Ohm 1750mA 3000 hr 85°C Bulk
Descriptions
Descriptions de Cornell Dubilier SLPX331M220A3P3 fournies par ses distributeurs.
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 330uF 220V 20% 85C | Cornell-Dubilier SLPX331M220A3P3
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 220V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 330uF 220V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.603 Ohm 1.59A 3000h 85C
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, PO;
Aluminum Electrolytic Capacitor 330Uf, 220V, 20%, Snap-In; Capacitance:330Μf; Voltage(Dc):220V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:4000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier SLPX331M220A3P3