C&K Components PTS645SL50SMTR92LFS
Switch Tactile N.O SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycle 1.27N SMD T/R
Fiches techniques et documents
Newark
Datasheet8 pagesIl y a 3 ans
Datasheet4 pagesIl y a 12 ans
Master Electronics
Farnell
TME
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date2013-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
C&K ComponentsPTS645SL43SMTR92LFS
Switch Tactile N.O. SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycles 1.27N SMD T/R
C&K ComponentsPTS645SM43SMTR92LFS
Switch Tactile N.O SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycle 1.57N SMD T/R
PanasonicEVQ-P7J01P
Switch Tactile N.O. SPST Rectangular Button Gull Wing 0.05A 12VDC 1.6N SMD T/R
C&K ComponentsPTS645SM50SMTR92LFS
Switch Tactile N.O. SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 1.57N SMD T/R
Switch Tactile N.O. SPST Round Plunger Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycles 1.57N SMD T/R
Switch Tactile N.O. SPST Round Button Gull Wing 0.05A 12VDC 100000Cycles 1.57N SMD T/R
Descriptions
Descriptions de C&K Components PTS645SL50SMTR92LFS fournies par ses distributeurs.
Keypad Switch, 1 Switches, Spst, Momentary-Tactile, 0.05A, 12Vdc, 1.27N, 4 Pcb Hole Cnt, Solder
PTS645 Series SPST 6 x 6 mm Round Top Actuator Straight Gull Wing Tactile Switch
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
TACTILE SWITCH, SPST, 0.05A, 12VDC; Product Range: PT645 Series; Actuator Orientation: Top Actuated; Switch Mounting: SMD; Actuator Style: Round Button; Actuating Force: 130gf; Contact Rating: 50mA at 12VDC; Switch Dimensions