API Delevan S1812-272K
General Purpose Inductor, 2.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan S1812-272K.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
API DelevanS1210R-272K
General Purpose Inductor, 2.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
API DelevanS1210-272K
Ind RF Choke Wirewound 2.7uH 10% 7.9MHz 37Q-Factor Ferrite 495mA AXL Bag
API Delevan1641R-272K
INDUCTOR, RF, IND 2.7UH, TOL +/-10%, CUR 545MA, AXIAL, DCR 0.28 OHMS, SRF 92MHZ
Bourns9250-272
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 2.7uH 10% 7.9MHz 44Q-Factor 0.535A 0.28Ohm DCR AXL
Ind RF Choke Bobbin Core 2.7uH 10% 7.9MHz 50Q-Factor Ferrite 595mA AXL Bag
Descriptions
Descriptions de API Delevan S1812-272K fournies par ses distributeurs.