API Delevan 1812R-273J
General Purpose Inductor, 27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour API Delevan 1812R-273J.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 0 an
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
API Delevan1812-273J
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 27uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 170mA 3.6Ohm DCR 1812 T/R
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 27uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.17A 3.6Ohm DCR 1812 T/R
API Delevan1537-48J
FIXED IND 27UH 198MA 2.6 OHM TH
General Purpose Inductor, 27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Descriptions
Descriptions de API Delevan 1812R-273J fournies par ses distributeurs.
FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
1812R 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 27muH