APEM TP42P003000
DPDT, On-(on), Momentary, 0.02A, 20VDC, 6 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Through Hole-straight
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour APEM TP42P003000.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 15 ans
Master Electronics
Electro Sonic
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PUSHBUTTON SWITCH, DPDT, ON-(ON), 0.4 VA, 20V, PC PIN, 700 SERIES
NKK SwitchesGB25AP
NKK SWITCHES GB-25AP Pushbutton Switch, DPDT, On-(On), 28 V, 28 V, 100 mA, Solder
NKK SwitchesGB25AP-XA
GB Series Black DPDT On-On Straight 0.1 A Pushbutton Switch
NKK SwitchesBB26AH-FA
SWITCH, SEALED, ANTI-STATIC P/B, DPDT, ON-ON, R/A PC W/BRKT, BLACK CAP,0.4A,28VAC/DC
APEM8446AD
Special Switch, On-on, Alternate, 6 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Through Hole-straight
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
Descriptions
Descriptions de APEM TP42P003000 fournies par ses distributeurs.
Sealed Sub-Miniature Pushbutton Switch
Switch, Pushbutton, Dpst, 20V; Switch Operation:On-(On); Contact Configuration:Dpst; Contact Voltage Ac Nom:20V; Contact Voltage Dc Nom:20V; Contact Current Max:-; Switch Terminals:Through Hole; Product Range:Tp Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. TP42P003000