Yageo Group SQP10AJB-3R
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Yageo Group SQP10AJB-3R.
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 3ohm, 3V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-3R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR AC 0.295Diax1.024L 7.50mmx26.00mm 7W 3Ohm -10/ -80ppm/C
Yageo GroupPSP400JB-3R
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 3ohm, 3.4641V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM14JT3R00
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 3ohm, 250V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 3ohm, 1.7321V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 3ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Yageo Group SQP10AJB-3R suministradas por sus distribuidores.
Res 3 Ohm 10W 5% Axial