XP Power FIHAA10C2F
Filter, Emc, Chassis Mount, Ite, 10A, 250VAC
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para XP Power FIHAA10C2F.
IHS
Datasheet3 páginasHace 4 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-54.92%
Cadena de suministros
Introduction Date2018-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descripciones
Descripciones de XP Power FIHAA10C2F suministradas por sus distribuidores.
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz
10 Amp 250Vac, EMI Filter, Dual Stage
POWER LINE FILTER, ITE, 2MH, 10A, QC; Current Rating: 10A; Voltage Rating: 115VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: 2mH; Capacitance: 0.3µF; Leakage Current Max: 300µA; Product Range: FIHA
Power Line Filter, Ite, 2Mh, 10A, Qc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fiha Series Rohs Compliant: Yes |Xp Power FIHAA10C2F