XP Power FHSAA15A2FR
15 Amp 250Vac, EMI Filter, Single Stage
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para XP Power FHSAA15A2FR.
IHS
Datasheet3 páginasHace 4 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+73.21%
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descripciones
Descripciones de XP Power FHSAA15A2FR suministradas por sus distribuidores.
FILTER, EMC, CHASSIS MOUNT, ITE, 15A, 250VAC
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz
POWER LINE FILTER, ITE, 800UH, 15A, QC; Current Rating: 15A; Voltage Rating: 115VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: 800µH; Capacitance: 0.1µF; Leakage Current Max: 300µA; Product Range: F
Power Line Filter, Ite, 800Uh, 15A, Qc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:15A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Capacitance:0.1Μf Rohs Compliant: Yes |Xp Power FHSAA15A2FR